הבלוג של ליאנה - עיצוב שמלות כלה


ליאנה מיכאלי - עיצוב שמלות כלה ושמלות ערב

שמלות כלה - איך לבחור את השמלה המושלמת?

קודם כל רצינו לברך אותך – את מתחתנת!
בימים אלה של אושר והתרגשות בוודאי תמצאי את עצמך מדברת בלי הפסקה על בחירת אולם, עיצוב, תפריט וכל היתר. כל אלו נושאים חשובים, אך ביננו, מעל הכל עומדת בחירת השמלה. כי הרי כל כלה רוצה שמלה כזו שתשאיר רושם, תחמיא לה ותהפוך אותה לנסיכה לערב אחד!


כיצד לבחור את שמלת הכלה המתאימה לך?

בחירת שמלות כלה - כל אישה מוצאת עצמה כמה פעמים ביום מול בחירה. בחירת יוגורט אהוב במרכול, בחירת נעלים לקיץ, בחירת מקרר או מכשיר חשמלי אחר, בחירת ירקות ופירות לבית ועוד.
טבעי לנשים לבחור. הן יודעות למיין היטב, לארגן, לסדר ולהוציא מתוך מבחר את הדבר המרהיב והאיכותי ביותר. באשר לתחום הבגדים, רפרוף הוא פעולה טבעית על מנת להתרשם מהמבחר, ולמצוא את אשר מתאים להן, הולם אותן וממלא את רצונן...


ליאנה מיכאלי - עיצוב שמלות כלה ושמלות ערב

השכרת שמלות כלה הינה אחת מהאפשרויות שלך להיות מלכה ליום אחד בתקציב מוגבל

השכרת שמלות כלה - שמלת כלה יפה, מרשימה, עשויה היטב, יכולה להלום כל אישה. לא משנה מהו צבע שיערה, מהו גובהה, אם עיניה מלוכסנות, או אם היא בעלם כל סגנון מראה שהוא.
מבחר שמלות הכלה הקיימות בשוק מתאימות לאלה מכן האוהבות אורכי חצאית שונה, שרוולים סימטריים ואסימטריים, בדים רחבים ומתנפנפים או בדים עבים ויציבים הנותנים מראה מחויט גם לשמלות או שמלות כלה רכות.


מעצבת שמלות כלה תופרת עבורך את החלום

מתחתנים? יופי, זה הזמן לחפש לכם את בעלי המקצוע שיגשימו את חלומותיכם. מאיפה להתחיל לחשוב, מהיכן לתכנן, אורחים, מקום, טעימות של אוכל, מוסיקה,צלמים, ואין סוף של סידורים שעומדים בפניכם.
וכמובן, איך לא, ההופעה שלכם, החתן והכלה. הביגוד, ה"לוק" האיפור, הסגנון. איכשהו הכלה תופסת את מרב תשומת הלב בכל העניין, ובאירוע עצמו. כל אחת יודעת ששמלת הכלה, היא השוס של האירוע, שמלת כלה מהממת היא חלומה של כל אחת. כל כלה, כל אישה.


ליאנה מיכאלי - עיצוב שמלות כלה ושמלות ערב

קטלוג שמלות כלה מסייע למציאת שמלת החלומות שלך

כשמתיישבים לדבר עם מציאת בן זוג רציני לחיים, אז זווית הראייה של כל פיפס, כל נושא, כל רצון, תקווה, משתנות. יחד עם חיפוש הכיוון הממוסד, המשפחתי, המסודר, הקמת התא, הבית, והשאיפה לגדול ביחד, באה קביעת התאריך המיועד.
בוחרים מקום, ואז, מתחיל מרוץ של שלבים הבאים בזה אחר זה, על מנת לממש את כל מה שאתם רוצים להעניק למשפחה, להורים, לחברים ולכם עצמכם. לחתונה יש שורש טבעי אצל בני האדם.


ליאנה מיכאלי - עיצוב שמלות כלה ושמלות ערב

שמלות כלה באיזור המרכז

בשבוע שעבר קיבלתי טלפון מחברה טובה. "אני מתחתנת". הו, מזל טוב, הגיע הזמן. אישה מדהימה שחיפשה את בחיר לבה שיתאים לה, שאיתה יחלוק את החיים, ויחד יחפשו את משמעות החיים. כי אחר הכל, שניהם אנשים ששואלים שאלות בלי סוף: בשביל מה אנחנו חיים, מה הטעם בכל פעולה ובחיים בכלל ורוצים להבין כל פרט. והנה, מצא מין את מינו, ובאמת בחירה טובה ומוצלחת.


כל כלה מיוחדת בזכות עצמה

שמלות כלה אינו עניין של מה בכך. בעיקר אם כבר מצאתם את בן הזוג שלכם, ואתם מתכננים אירוע שישמח את המכרים, האחים, המשפחה וכל מי שקרוב ממש ללבכם.
ודאי מוכרת לכם הסצנה שמגיעים להורים ומודיעים: מתחתנים.
כן, פשוט מתחתנים. ומאותו רגע, אתם נכנסים למרוץ של מרדף אחר ביגוד הולם, אולם חתונות, שמלות כלה, איפור, תסרוקת, והעיקר שנהיה הכי יפים, הכי מרשימים, ונתאחד בערב הצפוי לנו.


טרנד שמלות הכלה הנפוחות אף פעם לא יצא מהאופנה

מי מאתנו לא חלמה בילדות שלה על שמלת כלולות לבנה עטורה במלמלות? על הנסיך ברכוב על הסוס הלבן נחשוב אחרי שדמיינו בעיננו כילדות את שמלת הכלה בה היינו מעוניינות להינשא. הנה כבר גדלנו ואנחנו כבר קבענו תאריך לנישואין ומתחיל הרגע בו אנו מתחילות לרוץ בין סלוני הכלות על מנת למצוא את שמלת חלומותינו.


תפירת שמלת החלומות שלך מתחילה כאן

לא פעם בחייך ודאי מצאת את עצמך שטה בדמיונות הדורים על יום חתונתך. על האביר שיוביל אותך אל החופה, בעדינות, בג'נטלמניות ובקסם, כמו שרואים רק בסרטים. ודאי דמיינת לא פעם את שמלת הכלה הצחה שתעטי לגופך. שמלה רכה, שופעת בדי יוקרה בהירים ומבריקים, אשר תפורה בקפידה ומיועדת רק לך בלבד.


סגנון הוינטאג' הרומנטי כבר כאן כדי להישאר

שנים האחרונות עיצוב שמלות כלה הוינטאג' והרטרו חזרו לאופנה ולחנויות סלוני הכלות השונים ובגדול, כלות רבות רוצות להרגיש מיוחדות ואין ספק שסגנון הוינטאג' עונה בהחלט על כל הקריטריונים הללו. מדובר על סגנון שמלות כלה שהיה נהוג בשנות ה20-50. סגנון בהחלט מיוחד שלא מוצאים אותו בכל מקום, ישנם סלוני כלות המתמחות בעיצוב שמלות כלה וינטאג' הכוללים את האביזרים הנלווים צמידים, קשתות ועוד. קו העיצוב של שמלות כלה וינטאג' הוא נשי ורומנטי ורך.


שמלת כלה במבצע

יש הרבה כלות שמרגישות כי שמלות הכלה שלהן, חייבות להתאים לאופיין וסגנונן. אף כלה אינה מעוניינת כי שמלתה תהיה דומה לשאר שמלות הכלה לכן הן תעדפנה עיצוב שמלות כלה במבצע באמצעות מעצב ידוע ומוכשר שיוציא תחת ידיו שמלה שתהיה שונה לגמרי מאלה שרואים על הכלות ביום כלולותיהן. השמלה יכולה להיות שונה בעיצוב הקווים שלה, בצבע, באבנים או בקישוטים שיהיו עליה ועוד.